Hanáček František (Kyjov 1954)
Kytice, signováno vpravo dole F. Hanáček, olej/sololit, 81,5 x 67 cm, rám (Šm)
Provenience:
pozůstalost kyjovského sběratele JUDr. Ladislava Machýčka
23.09.2017 - 15:00
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Provenience:
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 23.09.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 16.09. - 23.09.2017 |